Rozpocznij karierę zawodową z JSW Szkolenie i Górnictwo

nauka, praca

Autor: redakcja

11 sierpnia 2021

JSW Szkolenie i Górnictwo to spółka, której głównym zadaniem jest przygotowywanie i adaptacja nowo przyjętych pracowników do pracy w zakładach z Grupy Kapitałowej JSW. Spółka rozpoczynając swoją działalność świadczyła usługi górnicze. Ostatnie lata to ciągły rozwój i tym samym poszerzanie profilu działalności o kolejne roboty okołogórnicze.

Spółka JSW Szkolenie i Górnictwo nieustannie prowadzi szeroki proces rekrutacji kandydatów do pracy w branży górniczej. Zatrudnienie znaleźć może każda osoba niezależnie od stopnia wykształcenia oraz posiadanych kwalifikacji.

JSW SiG odpowiadając na potrzeby rynku realizuje projekty, które finansowane są ze środków zewnętrznych. Pierwszy, to projekt o nazwie „Górnicza Aktywność Zawodowa – GAZ”, którego celem jest wzrost aktywności zawodowej osób z województwa śląskiego, które są zagrożone zwolnieniem z pracy.

Drugi projekt pt. „SENSE-VR”, którego głównym założeniem jest opracowanie metody szkoleń dla górników opartej na wykorzystaniu adaptacyjnego środowiska sieciowego VR (wirtualnej rzeczywistości). 

JSW SiG już w tym momencie posiada niezbędną wiedzę, możliwości i nowoczesny sprzęt do przeprowadzania szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem aplikacji VR.

Natalia Nienartowicz podczas prac konstrukcyjnych minisatelity.

Swoją gotowość do podjęcia pracy można zgłosić pod adresem www.jswsig.pl/kandydat

Więcej o działalności JSW Szkolenie i Górnictwo można znaleźć na www.jswsig.pl

Tekst: Damian Neuman

Sprawdź również:

Europejski Tydzień Sportu w Ekonomiku

To już trzecia edycja Biegu Erasmusa w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Liczba chętnych przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów…do zawodów stanęło 124 uczniów w czteroosobowych sztafetach.  Na starcie pojawiła się także drużyna nauczycieli. Pogoda...

czytaj dalej
Bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco!

Nie przegap informacji o zbliżających się wydarzeniach, nowych materiałach wideo, rankingach szkół i kursach. Zostaw nam swój e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Share This