Spróbuj się w biznesie

nauka, praca

Autor: Wojtek Żołneczko

26 stycznia 2021

Czym jest Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu? Na to pytanie odpowiada Piotr Dominiak – przedstawiciel Inkubatora Przedsiębiorczości w Raciborzu.

Każdy z was po zakończeniu szkoły średniej stanie przed wyborem, czy iść do pracy, czy też może kontynuować naukę na studiach, a może założyć własną firmę i zarabiać pieniądze na robieniu tego, co już potrafi najlepiej. Jeżeli macie pomysł na sprzedawanie swoich umiejętności, albo na tworzenie i sprzedawanie nowych produktów, możecie zacząć to robić już dzisiaj – założyć jednoosobową firmę lub spółkę z innymi osobami. Jak to zrobić? Jak zrobić to skutecznie? Z takimi pytaniami przychodzi do nas wiele osób, a my jako Inkubator Przedsiębiorczości jesteśmy po to, żeby im pomóc. Inkubator pomaga zakładać firmy, zdobywać pieniądze na założenie przedsiębiorstwa – na zakup niezbędnych narzędzi i materiałów. Inkubator uczy, jak skutecznie promować firmę i sprzedawać jej produkty i usługi. Zajmuje się także wprowadzaniem początkujących przedsiębiorców w świat biznesu. Pomaga znajdować pierwszych klientów, czy zatrudniać nowych pracowników. Własna firma na pewno da wam niezależność i samodzielność, a także szansę na dobre zarobki, ale też nałoży na was wiele obowiązków i odpowiedzialności.

Natalia Nienartowicz podczas prac konstrukcyjnych minisatelity.

Sprawdź również:

Europejski Tydzień Sportu w Ekonomiku

To już trzecia edycja Biegu Erasmusa w Zespole Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Liczba chętnych przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów…do zawodów stanęło 124 uczniów w czteroosobowych sztafetach.  Na starcie pojawiła się także drużyna nauczycieli. Pogoda...

czytaj dalej
Bądź na bieżąco!

Bądź na bieżąco!

Nie przegap informacji o zbliżających się wydarzeniach, nowych materiałach wideo, rankingach szkół i kursach. Zostaw nam swój e-mail!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Share This